W ogniu stanęły trawy w okolicy podwrocławskich Radomierzyc. Pożarem objęta była duża powierzchnia, a słup dymu widoczny był z wielu bloków we Wrocławiu.
Słup dymu widać było nad południowymi osiedlami Wrocławia. To pożar tuż przy granicach miasta, który wybuchł około południa w czwartek, 28 lipca. Paliły się trawy koło podwrocławskich Radomierzyc - wsi położonej między Żernikami Wrocławskimi i osiedlem Ołtaszyn.
Na miejscu pracowali strażacy. Pożar dobrze widać i czuć we Wrocławiu, ponieważ objęta nim była powierzchnia około 1 hektara, więc słup dymu był bardzo wysoki, a wiejący od południa wiatr niósł go w stronę miasta.
Paliły się trawy koło Radomierzyc:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze