Reklama

Duży pożar pod Wrocławiem. Słup dymu było widać z wielu kilometrów

28/07/2022 13:18

W ogniu stanęły trawy w okolicy podwrocławskich Radomierzyc. Pożarem objęta była duża powierzchnia, a słup dymu widoczny był z wielu bloków we Wrocławiu.

Słup dymu widać było nad południowymi osiedlami Wrocławia. To pożar tuż przy granicach miasta, który wybuchł około południa w czwartek, 28 lipca. Paliły się trawy koło podwrocławskich Radomierzyc - wsi położonej między Żernikami Wrocławskimi i osiedlem Ołtaszyn.


Na miejscu pracowali strażacy. Pożar dobrze widać i czuć we Wrocławiu, ponieważ objęta nim była powierzchnia około 1 hektara, więc słup dymu był bardzo wysoki, a wiejący od południa wiatr niósł go w stronę miasta.


Paliły się trawy koło Radomierzyc:

Reklama


 


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości