Spore utrudnienia dla kierowców, którzy podróżują teraz autostradą A4. O godzinie 9:30 zderzyły się dwa busy, korek ma kilka kilometrów i stale rośnie.
Pomiędzy węzłami Godzieszów i Zgorzelec zajęty jest pas prawy i lewy, ruch odbywa się pasem awaryjnym. Jak podaje GDDKiA, jedna osoba została ranna. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 12.
Do kolejnego najechania na tył doszło między Bielanami i Wrocławiem Południe w stronę Legnicy. Zderzyły się tam trzy busy i jedna osobówka. Na szczęście nikt nie został ranny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze