Jak co roku druga największa federacja MMA w Polsce, Fight Exclusive Night, powraca do miasta, w którym bije jej serce. Już w sobotę 27 listopada w Hali Orbita odbędzie się gala FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław. Będzie to prawdziwy wieczór mistrzów, ponieważ w karcie walk znalazły się aż cztery walki o tytuł.
Wrocław to dla Fight Exclusive Night miejsce szczególne. To tu historia tej federacji się zaczęła, to tu w Klubie Diamentowym na Stadionie Wrocław w 2013 roku odbyła się pierwsza gala FEN. Od lat federacja jeździ ze swoimi galami po całej Polsce, a w międzyczasie urosła do drugiej największej w Polsce, ustępując jedynie KSW. Ale przynajmniej raz w roku powraca do miasta macierzystego. Kiedyś do Hali Stulecia, a od 2017 roku do Hali Orbita. Nie inaczej będzie tym razem. Gala FEN 37 zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. To bowiem ogromna rzadkość, aby w jednej karcie walk jakiejkolwiek federacji, znalazły się aż 4 walki o tytuły mistrzowskie. Trzy w formule MMA, a jedna w K-1 (kickboxing). Co nas czeka?:
Poza walkami mistrzowskimi, w karcie nie brakuje innych, również bardzo ciekawych starć. Były czempion FEN w wadze piórkowej, Adrian Zieliński (20-11), będzie chciał przerwać serię dwóch porażek w pojedynku z zawsze wymagającym Szymonem Duszą (10-6). Rozpędzony serią czterech zwycięstw z rzędu Mariusz Joniak (8-4) stanie naprzeciwko niepokonanego czeskiego talentu wagi koguciej, Lukasa Chotenovskiego (6-0). Zaś w wyrównanie zapowiadającym się polsko-polskim starciu w wadze średniej zmierzą się Krystian Bielski (8-3) i Piotr Kuberski (8-1).
Gala FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław odbędzie się w sobotę 27 listopada o 19:00 w Hali Orbita. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV na FEN MMA TV lub Polsat Box Go. Koszt to 35 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze