Reklama

Gdzie dobrze zjesz we Wrocławiu odc.3

06/08/2016 09:47

Z lekkim poślizgiem, ale już jest, trzecia odsłona cyklu Gdzie dobrze zjesz we Wrocławiu. Tradycyjnie mamy dla was trzy miejsca, które warto odwiedzić w weekend w poszukiwaniu dobrego jedzenia.  Zapraszamy.

Browar Stu Mostów


Szybki rozwój piwowarstwa rzemieślniczego sprawił, że w samym Wrocławiu w przeciągu ostatnich dwóch lat powstało kilka nowych browarów, a wśród nich chyba najciekawszy koncept - Browar Stu Mostów, pełniący nie tylko rolę browaru, ale też restauracji. Kameralnej, na kilka stolików, kierowanej przez uznanego Szefa Kuchni - Michała Czekajło. Będąc tam, spróbujcie koniecznie policzków wołowych z małosolnymi ogórkami (33 zł) lub udźca baraniego z kurkami (44 zł). Do każdej potrawy z karty obsługa poleci piwo, które powinno najlepiej pasować do potrawy, tworząc spójne zestawienie.


ul. Długosza 2

Reklama

facebook.com/BrowarStuMostow


Panczo


Przez długi czas brakowało we Wrocławiu miejsca z szybkim, ale smacznym jedzeniem tex-mex. Jako pierwszy pojawił się food truck Panczo i od razu podbił serca mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Kukurydziane tacos z szarpanym kurczakiem, burrito z wołowiną, a do tego do wyboru sporo ostrych dodatków z papryczką Trinidadem Scorpion na czele. Powinno Wam posmakować.


Plac Społeczny


facebook.com/panczobus


Niezły Dym


Każdy wrocławski fan pizzy z pewnością zna Happy Little Truck - food trucka serwującego jedną z najlepszych pizz w Polsce. Od niedawna ich cieniutką, wypiekaną w piecu opalanym drewnem pizzę można zjeść także w lokalu stacjonarnym na Placu Teatralnym. W Niezłym Dymie właściwie jeden do jednego przeniesiono z auta zamawianie jedzenie, które odbywa się już przy wejściu. W planach właścicieli jest dodanie do karty makaronów, ale póki idźcie zjeść najlepszą pizzę w tym mieście. Z minimalną ilością jakościowych składników i świetnym ciastem.

Reklama

Plac Teatralny 1


facebook.com/niezlydym


 


O autorze


Piotr Gładczak to autor popularnego bloga Wrocławskie Podróże Kulinarne. Od dłuższego czasu przemierza wrocławskiej knajpki, restauracje, bary i foodtrucki w poszukiwaniu pysznego jedzenie. Raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem. Teraz specjalnie dla czytelników portalu tuWroclaw.com, co tydzień będzie polecał wam miejsca, do których jego zdaniem warto wybrać się, aby dobrze zjeść. Pamiętajcie, że są to subiektywnie opinie autora i każdy z was może mieć inne smaki i gusta, dlatego zachęcamy was też do dzielenia się swoimi opiniami oraz wskazówkami dla innych wędrowców poszukujących dobrego jedzenia w stolicy Dolnego Śląska.

Reklama

 
Zobacz poprzednie części Gdzie dobrze zjesz we Wrocławiu --> TUTAJ


Piotr Gładczak

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości