Reklama

Gitarowy tramwaj wyjechał na ulice Wrocławia [ZDJĘCIA, WIDEO]

30/04/2017 15:18

Tym razem zabytkowy tarmwaj "Jaś i Małgosia" rozbrzmiał muzyką. Każdy, kto miał gitarę, mógł przejechać się nim za darmo. Wszystko w ramach promocji Gitarowego Rekordu Guinessa 2017. 

W niedzielę 30 kwietnia Jaś i Małgosia wypełnił się gitarzystami. W samo południe wyruszył z placu przy Operze, pojechał na pl. Dominikański do Hali Stulecia przy ZOO i wrócił tą samą trasą do Opery.


O godz. 14 wyjechał na tory ponownie, tym razem w inną trasę - przez Podwale, Krupniczą, most Pomorski i Trzebnicką do pętli na ul. Zawalnej. Wrócił stamtąd przez plac Bema i plac Dominikański. Każda z tras trwała około dwóch godzin.


„Jaś i Małgosia” zatrzymywał się na wszystkich przystankach MPK, można było się dosiąść – wystarczyło mieć ze sobą gitarę. Nie trzeba było umieć grać!

Reklama

Tramwaj promuje Gitarowy Rekord Guinnessa, który będzie bity w poniedziałek 1 maja na wrocławskim Rynku. Aby przebić ubiegłoroczny wynik, potrzeba 7356 gitar.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości