Autostrada A4 jest całkowicie zablokowana po wypadku trzech pojazdów, do którego doszło między węzłem Godzieszów i Zgorzelec w stronę granicy. Z relacji straży wynika, że trzy osoby zostały ranne.
Aktualizacja, godz. 18:29 - Ruch odbywa się pasem awaryjnym.
Wcześniej informowaliśmy:
Do wypadku doszło na 12. kilometrze autostrady A4. - W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych poszkodowane zostały trzy osoby. W działaniach ratowniczych uczestniczą zastępy z JRG Zgorzelec, OSP KSRG Czerwona Woda, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja - podaje straż pożarna ze Zgorzelca. Dokładne przyczyny tego zdarzenia wyjaśnią służby.
Jak podaje GDDKiA, utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do godziny 20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze