Ten 45-latek wybrał dość brawurowy sposób przemieszczania się, jadąc po dziecko do przedszkola. Poruszał się po jezdni ruchliwej ulicy elektryczną hulajnogą z prędkością ponad 50 km/h.
Policjanci z grupy SPEED zatrzymali mężczyznę, poruszającego się po ulicach wrocławskiego Oporowa hulajnogą elektryczną. 45-latek zbyt szybką jazdę tłumaczył pośpiechem.
Za przekroczenie prędkości o 34 km/h (powinien jechać maksymalnie 20 km/h) dostał 800 zł mandatu, a za niestosowanie się do obowiązku jazdy chodnikiem - 100 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze