Reklama

Intensywne opady śniegu na Dolnym Śląsku. Auta ślizgają się po drogach

18/11/2024 12:09

Uwaga kierowcy - na dolnośląskich drogach w poniedziałek ślisko i niebezpiecznie! W regionie porządnie sypnęło śniegiem, a ciężarówki walczą z podjazdami. Najtrudniej jest na odcinku od Szklarskiej Poręby do Jakuszyc. 

Początek nowego tygodnia nie należał do najłatwiejszych dla kierowców z Dolnego Śląska. Czytelnicy alarmują, że po polskiej i czeskiej stronie samochody ciężarowe mają spore trudności z pokonaniem podjazdów.



Przejście graniczne dla tirów jeszcze funkcjonuje normalnie, jednak nie wiadomo czy Czesi wkrótce nie wyłączą go z użytku. 


Policja apeluje o ostrożność i wymianę opon na zimowe. Szczególnie w okolicach dolnośląskich gór, warunki na drogach w związku z opadami śniegów są niezwykle trudne.


 


 




 


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości