Reklama

Jacek Sutryk apeluje, by zostać w weekend w domu [WIDEO]

20/03/2020 16:05

Jacek Sutryk zainaugurował w piątek kampanię #zostajęwdomu w weekend. – Wiosna na nas poczeka i Wrocław też – zapewnia prezydent miasta.


Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk apeluje, by zostać w domach i zrezygnować ze spotkań. – Kwarantanna ma sens gdy jest ciągła. Nie zmarnujmy naszej dotychczasowej pracy – powiedział prezydent Wrocławia.


Zoo w domu, archiwalne spektakle Teatru Muzycznego Capitol, telewizja festiwalowa Przeglądu Piosenki Aktorskiej, koncerty w Narodowym Forum Muzyki, zabawa w teatr, a także wirtualne odwiedziny w Centrum Historii Zajezdnia i Hydropolis – przedstawiamy przegląd wydarzeń i inicjatyw, które można oglądać w internecie.

Reklama

Przypomnijmy, że z powodu pandemii koronawirusa i towarzyszącemu jej stanowi zagrożenia epidemicznego Wrocław zamknie Wyspę Słodową w pierwszy dzień wiosny, czyli 21 marca.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości