Reklama

Miasto apeluje: nie przychodźcie na Wyspę Słodową! Kiedy będzie zamknięta?

19/03/2020 11:14

Z powodu pandemii koronawirusa i towarzyszącemu jej stanowi zagrożenia epidemicznego Wrocław zamknie Wyspę Słodową w pierwszy dzień wiosny, czyli 21 marca. Czy to koniec ograniczeń? Czas pokaże.

Zaczęło się od apeli prezydenta Wrocławia i straży miejskiej, aż w końcu zapadła decyzja o zamknięciu Wyspy Słodowej, popularnego miejsca spotkań wrocławian w plenerze. Na razie na jeden dzień - 21 marca, kiedy to co rok młodzi ludzie licznie witają tam wiosnę.


Chodzi o to, by nie łamać zakazu zgromadzeń, wprowadzonego wraz ze stanem zagrożenia epidemicznego. Trudno wtedy zachować bezpieczną odległość od innych osób. Zgodnie z zaleceniami najlepiej nie wychodzić teraz z domów bez pilnej potrzeby. 

Reklama

W pierwszy dzień wiosny straż miejska będzie patrolować wejścia na Wyspę, informując przechodniów o zakazie wstępu na jej teren. Przypomnijmy, że w ostatnich dwóch sezonach wiosenno-letnich dopuszczono tam spożywanie alkoholu. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości