Reklama

Jechał rowerem miejskim bez świateł. Grożą mu trzy lata więzienia

01/10/2020 21:22

Wrocławscy policjanci zatrzymali 39-latka, który jechał rowerem miejskim w nocy bez oświetlenia. Okazało się, że skorzystał z okazji, bo rower nie miał aktywnej blokady. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w środku nocy. Policjanci zauważyli mężczyznę, poruszającego się rowerem z miejskiej wypożyczalni bez wymaganego oświetlenia.

Kiedy zatrzymali go do kontroli, okazało się, że 39-latek zabrał rower ze stacji przy ul. Daszyńskiego. Nie wypożyczył go jednak za pomocą aplikacji, tylko skorzystał z okazji, że pojazd nie był zabezpieczony blokadą. Mężczyzna zdążył nim przejechać zaledwie kilkaset metrów.

39-letni mieszkaniec Ołbina został zatrzymany i przewieziony na komisariat policji. – Za przestępstwo, polegające na przywłaszczeniu, może mu grozić kara nawet do 3 lat więzienia – mówi sierż. szt. Dariusz Rajski z KMP we Wrocławiu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości