Reklama

Kandydaci Bezpartyjnego Wrocławia rozpoczynają walkę o rady osiedli

07/04/2017 10:17

Kandydaci ruchu Bezpartyjny Wrocław zainaugurowali kampanię wyborczą do rad osiedli. „Zadbajmy o nasze osiedla” i „stop igrzyskom” to hasła, pod którymi do kwietniowych wyborów pójdzie 74 kandydatów.

Kandydaci Bezpartyjnego Wrocławia to w większości osoby, które mają już za sobą wieloletnią działalność na rzecz lokalnych społeczności. Znajdują się wśród nich doświadczeni radni osiedlowy, liderzy projektów WBO oraz członkowie różnych organizacji pozarządowych.


– To dla nas powód do radości, że ruch samorządowy wspiera lokalne inicjatywy mieszkańców, ale nasi kandydaci to przede wszystkim Wrocławianie i dla nich zawsze Wrocław będzie na pierwszym miejscu – mówi Partyk Hałaczkiewicz, koordynator ogólnopolski Ruchu Samorządowego „Bezpartyjni”.

Reklama

Kandydaci Bezpartyjnego Wrocławia podczas kampanii, oprócz dyskutowania o sprawach typowo osiedlowych, skupią się też na postulatach ogólnomiejskich, w ramach których domagają się większych pieniędzy na osiedlowe inwestycje, które miałby pochodzić z zaprzestania organizacji dużych imprez kulturalnych i sportowych, które ich zdaniem demolują budżet Wrocławia. Poza tym bezpartyjni chcą jawności i transparentności w działaniu wszystkich wrocławskich urzędów.



Przypomnijmy, że wybory do wszystkich 48 wrocławskich rad osiedli obędą się w niedzielę, 23 kwietnia w godzinach 8:00 – 20:00.


red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości