Kierowca chevroleta corvetty jechał AOW z prędkością 202 km/h przy ograniczeniu do 120 km/h, gdy trafił na policjantów w nieoznakowanym radiowozie. Ci nagrali jego wyczyny wideorejestratorem i wyciągnęli konsekwencje.
42-letni wrocławianin, jadąc obwodnicą Wrocławia ponad 200 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 82 km/h. Brawurową jazdę kierowcy corvetty przerwał patrol drogówki w nieoznakowanym radiowozie, wyposażonym w wideorejestrator.
Policjanci za popełnione wykroczenie ukarali go mandatem w wysokości 2500 złotych, a do jego konta zostało dopisanych 15 punktów karnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze