Reklama

Kierowca corvetty mknął obwodnicą Wrocławia ponad 200 km/h. Dogonili go policjanci

18/02/2023 11:11

Kierowca chevroleta corvetty jechał AOW z prędkością 202 km/h przy ograniczeniu do 120 km/h, gdy trafił na policjantów w nieoznakowanym radiowozie. Ci nagrali jego wyczyny wideorejestratorem i wyciągnęli konsekwencje. 


42-letni wrocławianin, jadąc obwodnicą Wrocławia ponad 200 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 82 km/h. Brawurową jazdę kierowcy corvetty przerwał patrol drogówki w nieoznakowanym radiowozie, wyposażonym w wideorejestrator.


Policjanci za popełnione wykroczenie ukarali go mandatem w wysokości 2500 złotych, a do jego konta zostało dopisanych 15 punktów karnych.




Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości