Reklama

Kierowca jechał z dzieckiem ponad 200 km/h. Twierdzi, że po prostu się spieszył

25/05/2023 14:23

Kierowca volkswagena został ukarany przez policjantów z grupy SPEED za rażące przekroczenie prędkości na obwodnicy Wrocławia. 40-latek tłumaczył się pośpiechem: jechał z córką na basen.

2500 zł mandatu i 15 punktów karnych dostał 40-letni kierowca, który jechał obwodnicą Wrocławia z prędkością 204 km/h. Zauważyli go policjanci z grupy SPEED, patrolujący AOW nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem i przerwali niebezpieczną jazdę.


- Kierowca volkswagena, zapytany, dokąd się tak spieszy, odparł, że z córką na basen. A przecież mogło się to skończyć tragicznie - mówi Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości