Kierowca volkswagena został ukarany przez policjantów z grupy SPEED za rażące przekroczenie prędkości na obwodnicy Wrocławia. 40-latek tłumaczył się pośpiechem: jechał z córką na basen.
2500 zł mandatu i 15 punktów karnych dostał 40-letni kierowca, który jechał obwodnicą Wrocławia z prędkością 204 km/h. Zauważyli go policjanci z grupy SPEED, patrolujący AOW nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem i przerwali niebezpieczną jazdę.
- Kierowca volkswagena, zapytany, dokąd się tak spieszy, odparł, że z córką na basen. A przecież mogło się to skończyć tragicznie - mówi Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze