Swoją działalność po przerwie wznowiło dzisiaj lodowisko Tarczyński Arena we Wrocławiu. Czynne będzie codziennie od 9 rano do 22 z przerwami na czyszczenie powierzchni lodu. Wstęp na lodowisko w dni powszednie kosztuje od 18 zł (ulogowy) do 25 zł (normalny), zaś w weekendy do 30 zł.
Na miejscu można wypożyczyć łyżwy rozmiarach od 28 do 48, kask. Można też na miejscu naostrzyć swoje łyżwy. Owalny tor ma długość około 150 metrów i jest w pełni zadaszony. Jego dłuższa prosta ma 55 metrów, a szerokość wynosi około 7 metrów. Tafla otoczona została bezpiecznymi bandami, które oddzielą jeżdżących od elementów konstrukcyjnych parkingu. Jednorazowo z lodwiska może korzystać do 100 osób. Przerwy na czyszczenie powierzchni lodu są od poniedziałku do piątku 14:00-15:00 i 18:00-19:00, zaś w soboty i niedziele 12:00-13:00, 16:00-17:00 i 19:00-20:00.
Wstęp na lodowisko w dni powszednie kosztuje od 18 zł (grupowy lub ulgowy z Kartą Dużej Rodziny/Rodzina Plus) do 25 zł (normalny), weekendy bilet kosztuje do 30 zł. Honorowane są karty MultiSport i FitProfit, a z programem Nasz Wrocław MAX można skorzystać z bezpłatnego wejścia.
lu, ks
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze