Kilka minut po godzinie 17 na placu Legionów doszło do kolizji samochodu osobowego i tramwaju. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a sześć linii skierowano objazdami.
Do zderzenia doszło przy skręcie z ulicy Piłsudskiego w Kościuszki. Według relacji świadków kierowca volkswagena wykonując manewr nie zauważył nadjeżdżającego tramwaju linii 0L.
Przez ponad pół godziny torowisko było zablokowane - tramwaje linii 5 w kierunku Księża Małego i 11 w kierunku Kromera skierowano objazdem przez Sądową i Krupniczą, a "piętnastki" kursowały przez Krupniczą, Podwale i Świdnicką. Z kolei składy 0L, 31 i 32 jeździły przez Świdnicką i Podwale.
Po kilkudziesięciu minutach usunięto utrudnienia, a tramwaje wróciły na stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze