W miejscowości Podzamek niedaleko Kłodzka doszło do tragicznego wypadku. Na busa iveco, którym jechali pracownicy służby drogowej, spadło drzewo, jedna osoba nie żyje, a pięć zostało rannych. Droga nr 46 jest aktualnie zablokowana.
W wyniku zdarzenia, pomimo akcji reanimacyjnej zmarł 56 –letni mężczyzna podróżujący busem. Jak informuje cytowana przez portal klodzko24.eu Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku kierującego iveco oraz trzech pozostałych pasażerów przewieziono do szpitala. - Trwa zabezpieczanie miejsca zdarzenia, objazd drogami lokalnymi - poinformowała GDDKiA.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze