Reklama

Lider opuszcza Wiosnę i nowe centrum handlowe [PODSUMOWANIE DNIA]

07/08/2019 18:55

Jeszcze niedawno był przymierzany na lidera wrocławskiej Wiosny, teraz odchodzi z partii i pisze o braku demokratycznych struktur w tej formacji. Już wiadomo, kiedy dokładnie ruszy nowe centrum handlowe, zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia. przedstawiamy podsumowanie dnia.

O wynikach postępowania Najwyższej Izby Kontroli, dotyczącego stanu technicznego autobusów MPK Wrocław, kondycji tramwajów i torowisk tramwajowych, wymianie taboru i nowym rzeczniku pasażerów rozmawiamy z prezesem MPK Wrocław, Krzysztofem Balawejderem.

Wrocławska prokuratura skierowała do sądu wniosek o umorzenie śledztwa w sprawie Muhammeta E. Obywatel Turcji podejrzany jest o zabójstwo swojego rodaka w Galerii Dominikańskiej. Do mrożących krew w żyłach wydarzeń, na oczach klientów centrum handlowego, doszło w marcu tego roku. Biegli ustalili, że mężczyzna podczas ataku był niepoczytalny i powinien zostać umieszczony w zakładzie psychiatrycznym, a nie w więzieniu.

Jeszcze niedawno był przymierzany na lidera wrocławskiej Wiosny, teraz odchodzi z partii i pisze o braku demokratycznych struktur w tej formacji. Mowa o Michale Sysce, który jeszcze przed oficjalną rejestracją partii był doradcą Roberta Biedronia. Polityk poinformował w środę, że opuszcza partię i mocno skrytykował panujące w niej zasady.

Już wiadomo, kiedy dokładnie ruszy nowe centrum handlowe, zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia. Otwarcie N-parku Maślicka zaplanowano na czwartek, 29 sierpnia, na godz. 11.

Przez nieco ponad pół godziny na skrzyżowaniu ulicy Traugutta i placu Zgody nie kursowały tramwaje. Powodem było zderzenie tramwaju z samochodem ciężarowym.

Tutaj prawie zawsze są kolejki po chleb. Mowa o tradycyjnej piekarni przy pl. Bema 4, która od ponad miesiąca jest w remoncie.

W biurowcu Nowy Targ, usytuowanym między placami Nowy Targ i Dominikańskim, pojawili się już pierwsi najemcy. Budynek, zaprojektowany przez Maćków Pracownię Projektową i wzniesiony przez firmę Skanska, ma pozwolenie na użytkowanie.

Pierogi, naleśniki, warzywne kotlety, zupy, kompot, ryż z owocami, a nawet fasolowe brownie - takie propozycje znajdziemy w Wegetariańskim Barze Mlecznym, otwartym niedawno przy pl. Teatralnym 1.

https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,w-centrum-wroclawia-powstal-wegetarianski-bar-mleczny-zdjecia,wia5-3273-50216.html?fbclid=IwAR0Ex77haca-dk9xHUFMgaklGiI2-tNujn3yLzvATw-HYIwfmvuVX0x_ivY


red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości