Choć sezon lodowiskowy w pełni, chętnie odwiedzany przez wrocławian obiekt przy ul. Toruńskiej wciąż jest zamknięty. - Czekamy na odbiory - słyszymy od administratorów lodowiska.
Lodowisko przy Toruńskiej należy do pobliskiego XIV Liceum Ogólnokształcącego. Od lat korzystają jednak z niego nie tylko uczniowie szkoły. Po lekcjach lodowisko jest dostępne dla wszystkich mieszkańców. Zwłaszcza w weekendy pojawiają się tu tłumy. Co roku lodowisko ruszało w połowie listopada. W tym roku jednak go nie otwarto. Co się stało?
- Niedawno zakupiliśmy nowy agregat, który musi przejść odbiory Urzędu Dozoru Technicznego - usłyszeliśmy od administratorów lodowiska z Liceum Ogólnokształcącego nr 14. Potrzebne dokumenty wciąż nie dotarły. Plan zakłada, że lodowisko przy Toruńskiej zostanie otwarte za tydzień - w piątek, 19 grudnia.
Ile w tym roku zapłacimy za bilety?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze