Reklama

Maraton rolkowy we Wrocławiu? Mieszkańcy podpisali petycję do prezydenta

07/01/2020 12:43

"Chcemy imprezy rolkowej we Wrocławiu w 2020 roku" - piszą w petycji do prezydenta Jacka Sutryka wrocławianie. W drugiej połowie grudnia podpisało ją 141 osób. 

Do prezydenta trafiła petycja o organizację I Wrocławskiego Maratonu Rolkowego w 2020 roku. "Wzorem Łodzi chciałbym zaproponować nową imprezę sportową dla mieszkańców Wrocławia i nie tylko. Byłby to Maraton Rolkowy, który cieszy się dużą popularnością w innych polskich miastach, jak np. Łódź, gdzie organizatorem tej imprezy jest Droga Wolna" - czytamy w petycji, którą online podpisało 141 osób. 
 
- To ważna impreza nie tylko dla wrocławskich rolkarzy, ale również tych z całej Polski. Mamy już współorganizatorów, brakuje tylko organizatora. Trasa jest poprowadzona przez obwodnicę Leśnicy, by nie utrudniać życia wrocławianom - mówi Piotr Kosicki, inicjator akcji. 
 
Dystanse, zaplanowane przez pomysłodawcę, to Maraton - 42 km, Półmaraton - 21 km, Fitness - 11 km oraz Kids Race - 100 m/200 m/500 m/1000 m. 

 


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości