"Chcemy imprezy rolkowej we Wrocławiu w 2020 roku" - piszą w petycji do prezydenta Jacka Sutryka wrocławianie. W drugiej połowie grudnia podpisało ją 141 osób.
Do prezydenta trafiła petycja o organizację I Wrocławskiego Maratonu Rolkowego w 2020 roku. "Wzorem Łodzi chciałbym zaproponować nową imprezę sportową dla mieszkańców Wrocławia i nie tylko. Byłby to Maraton Rolkowy, który cieszy się dużą popularnością w innych polskich miastach, jak np. Łódź, gdzie organizatorem tej imprezy jest Droga Wolna" - czytamy w petycji, którą online podpisało 141 osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze