Poszukiwane są modelki i modele – naturalne talenty. Nie chodzi o jedną sesję zdjęciową. To szansa na długofalową współpracę i rozwój kariery. Można zostać twarzą cenionej marki odzieżowej.
Modeli i modelek poszukuje Surge Polonia – szybko rozwijająca się marka odzieżowa z Wrocławia, z już ugruntowaną pozycją na rynku. Zgłosić może się każdy. Nie trzeba mieć przygotowanego, profesjonalnego portfolio.
– Szukamy nowych talentów, naturalnych, wysportowanych sylwetek i ciekawych twarzy. Zależy nam na nawiązaniu długofalowej współpracy. Modelki i modele będą uczestniczyć w sesjach zdjęciowych. To szansa na zbudowanie wartościowego portfolio i start kariery – mówi Wojciech Setny, prezes Surge Polonia.
Surge Polonia to producent wysokiej jakości odzieży z nowoczesnym inspirowanym motywami historycznymi i patriotycznymi. W ofercie ma również koszulki sportowe, w tym termoaktywne, dla biegaczy i na rower. Jej odzież wybierają m.in. znani sportowcy, jak Marcin Gortat czy Adam Małysz.
Firma działa od 2011 roku. Modelkom i modelom oferuje elastyczne godziny pracy i atrakcyjne wynagrodzenie. Jak się zgłosić? Zdjęcia twarzy oraz sylwetki trzeba wysłać na adres: [email protected].
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze