W niedzielę pod Arkadami Wrocławskimi ktoś zostawił niezabezpieczony biało-zielony rower typu cruiser. Zainteresowała się nim jedna z pracownic centrum handlowego, która schowała pojazd do środka galerii. Tam spędził noc, ale dziś musi już zostać zabrany. Dlatego czujna wrocławianka intensywnie poszukuje właściciela jednośladu.
Jak relacjonuje pani Katarzyna (nazwisko do wiadomości redakcji), w niedzielę około godz. 18.30 wyszła na przerwę w pracy i zauważyła, że pod Arkadami Wrocławskimi o jej rower stoi oparty nieprzypięty cruiser marki Electra.
Więcej informacji o rowerze można uzyskać pod numerem telefonu 669 160 504.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze