Reklama

Męskie Granie powraca. Co z koncertami we Wrocławiu?

17/06/2021 12:36

Organizatorzy Męskiego Grania ogłosili, że impreza odbędzie się w sierpniu w czterech polskich miastach. Szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce. Wiadomo już jednak, czy wydarzenie odbędzie się w tym roku we Wrocławiu.

Koncerty zostaną zorganizowane w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Żywcu. Zapytaliśmy organizatorów, dlaczego Męskie Granie nie odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska. – Niestety w tym roku trasa nie może się odbyć we wszystkich lokalizacjach, do których regularnie zaglądamy – mówi Aneta Gołda, odpowiadająca za kontakty z mediami.

I dodaje, że ze względu na obostrzenia trasa koncertowa została zaplanowana tylko na sierpień. – Chcemy mieć pewność, że odbędzie się w jak najbardziej dogodnych i przewidywalnych warunkach, zarówno dla nas, jak i uczestników –wyjaśnia.

Ograniczyło to organizatorom możliwość pojawienia się w większej ilości miast. – Liczymy na to, że w przyszłym roku znów spotkamy się pod sceną we Wrocławiu – powiedziała Gołda.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości