Reklama

Meteorolodzy ostrzegają przed oblodzeniem. Będzie ślisko!

19/03/2021 16:34

Instytut Metrologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem. Na drogach i chodnikach ślisko może być w piątkowy wieczór i w nocy z piątku na sobotę.

– Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie – mówi Michał Mercik, synoptyk z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu. 


I dodaje, że temperatura minimalna będzie wynosić od -7do -5°C, a przy gruncie – od -9 do -7°C

Ślisko będzie od piątku, od godz. godz. 20. Zjawisko meteorologiczne może utrzymywać się nawet do sobotniego poranka.


Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 procent.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości