Kolejne utonięcie we Wrocławiu. W weekend w Odrze utopił się mężczyzna, którego mimo prób nie udało się uratować.
Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Służby otrzymały informację, że w rejonie mostu Dmowskiego mężczyzna wpadł do Odry.
Na miejsce momentalnie wysłano policjantów oraz wezwano pozostałych ratowników. Mężczyznę udało się wyciągnąć z wody na brzeg, ale niestety, mimo próby reanimacji, zmarł.
Policjanci będą teraz wyjaśniać w jakich okolicznościach mężczyzna znalazł się w Odrze, a śledczy ustalą, co dokładnie było przyczyną jego śmierci. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie to już trzecia osoba, która utopiła się w rzekach w centrum Wrocławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze