Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. Jadąca quadem 22-latka zahaczyła o krawężnik, spadła z pojazdu i nie przeżyła.
W Boguszowie-Gorcach, na ulicy Kościuszki, doszło do tragicznego wypadku. Kierująca quadem 22-latka straciła nad nim panowanie, zahaczyła o krawężnik i spadła, uderzając o ziemię.
Choć ratownicy długo walczyli o życie młodej kobiety, mieszkanka powiatu wałbrzyskiego zmarła. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia teraz policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze