Przez dwa dni Hala Stulecia we Wrocławiu została mekką fanów jednośladów. W sobotę i niedzielę odbywała się tam VII edycja targów motocyklowych Wrocław Motorcycle Show.
Piękne hostessy, efektowne skoki na motocyklach oraz liczne stoiska wystawiennicze to wszystko mogliśmy w ten weekend zobaczyć w Hali Stulecia. Na odwiedzających czekały również liczne atrakcji w postaci konkursów oraz pokazów motocrossowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze