W czwartek przy skrzyżowaniu Traugutta i Krasińskiego naprawiane było torowisko. Do czasu zakończenia robót sześć linii tramwajowych jadących w kierunku placu Dominikańskiego, kursowało objazdami.
Na czas naprawy torowiska zmienionymi trasami jechały:
Tramwaje linii 3 i 5 jadą przez pl. Społeczny, Wyszyńskiego, Bema.
Tramwaje linii 2 i 4 kursują Pułaskiego i Piłsudskiego.
Tramwaje linii 10 i 33 skierowano przez Szczytnicką, Wyszyńskiego, Sienkiewicza i pl. Bema.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze