Kolejny City Trial za nami. W sobotę wrocławscy biegacze mieli okazję sprawdzić formę podczas 5-kilometrowego biegu po zmrożonych ścieżkach w Lesie Osobowickim.
- Słoneczna aura sprzyjały bieganiu, choć w wielu pobiegowych relacjach motywem przewodni był mróz - opowiadają organizatorzy. W biegu wystartowało ponad 650 uczestników, w tym przeszło 200 dzieci i młodzieży. City Trial to impreza cykliczna. Kolejny bieg odbędzie się 10 stycznia.
CITY TRIAL - KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA
Mężczyźni
Kobiety
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Niektóre niunie były w fajnych krótkich spodenkach. Mniam, mniam. Poruchałby :D