Pierwszy z dwóch Mostów Chrobrego, powstającycych nad Odrą między Sępolnem a Swojczycami, jest już prawie gotowy. Po nasunięciu konstrukcji nad kanał żeglugowy pojawił się już na nim beton. Teraz czas na asfalt.
Konstrukcja drugiego mostu będzie stawiana już niebawem. Nie ma być już jednak nasuwana nad kanał powodziowy, ale budowanana nad nim. Równolegle na obu brzegach powstają już drogi dojazdowe do nowych przepraw. Budowa ma się zakończyć wiosną 2023 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze