W piątek po godz. 16:00 na placu Legionów wykoleił się tramwaj. Tramwaje jechały objazdem.
Tramwaje linii 4 (w kierunku Biskupina), 5 (w stronę Księża Małego), 11 (w kierunku Kromera) i 14 (w stronę Osobowic) skierowano objazdem przez al. Hallera i Powstańców Śląskich. Ruch został już przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze