Reklama

Na przystankach można sprawdzić, czy jest smog

14/02/2017 11:07

W ubiegły weekend wrocławskie tablice przystankowe zyskały nową funkcjonalność. Oprócz godzin odjazdu pokazują też informację o jakości powietrza.

System informował będzie o tym, kiedy wartości wskaźników zanieczyszczenia powietrza będą przekroczone. Dane pochodzące z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska będą prezentowane w trójstopniowej skali: jakość dostateczna, zła i bardzo zła.


W przypadku przekroczenia norm zanieczyszczenia powietrza zaleca się ograniczenie aktywności na świeżym powietrzu oraz wietrzenia mieszkań.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości