W ubiegły weekend wrocławskie tablice przystankowe zyskały nową funkcjonalność. Oprócz godzin odjazdu pokazują też informację o jakości powietrza.
System informował będzie o tym, kiedy wartości wskaźników zanieczyszczenia powietrza będą przekroczone. Dane pochodzące z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska będą prezentowane w trójstopniowej skali: jakość dostateczna, zła i bardzo zła.
W przypadku przekroczenia norm zanieczyszczenia powietrza zaleca się ograniczenie aktywności na świeżym powietrzu oraz wietrzenia mieszkań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze