Dwa dni zabawy i wstęp wolny. Tak Kobierzyce - najbogatsza gmina pod Wrocławiem będzie w ten weekend świętowała swoje dożynki. Wydarzenie odbędzie się w sobotę i niedzielę (23-24 sierpnia) na stadionie w Kobierzycach. To zaledwie 10 kilometrów od granic Wrocławia. Znamy cały program imprezy. Jej największymi gwiazdami będą Kult i Mesajah.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze