Nie trzeba wybierać się do Zieleńca, żeby pojeździć na nartach albo sankach! Najbliższy, choć niewielki stok, znajdziecie zaraz za Wrocławiem. Działa w Machnicach, tuż obok drogi ekspresowej S5 Wrocław - Trzebnica. Ale trzeba się spieszyć! Ten weekend może być ostatnią szansą, by z niego skorzystać. Robi się za ciepło i dłużej sztucznie naśnieżany stok może nie wytrzymać!
Stok w Machnicach działa niedaleko drogi ekspresowej, ale najlepiej dojechać do niego "starą" drogą krajową nr 5. Dojazd w to miejsce spod Marino zajmuje raptem 20 minut. Za Wysokiem Kościołem trzeba skręcić w prawo.
Przez całe ferie ośrodek SNOW & SKI by Machnice jest czynny codziennie od 10 do 20. Stok jest sztucznie naśnieżany, ale nie może funkcjonować przy zbyt wysokich temperaturach. W sobotę i niedzielę ośrodek ma działać anormalnie. Co będzie od poniedziałku, zależy od pogody.
W weekend bilet normalny kosztuje 120 zł na 2 godziny lub 160 zł na 4 godziny, ulgowy - odpowiednio 110 i 140 zł. W ciągu tygodnia jest taniej. Na miejscu działa wyciąg taśmowy i talerzykowy, jest też wypożyczalnia sprzętu i bar z ciepłym jedzeniem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
120 zł za 2 godziny? Drożej się nie da? A gdzie jeszcze koszt dojazdu?