Reklama

Nie do wiary! Temperatura we Wrocławiu spadnie o 15 stopni! Idą przymrozki

Zapowiadane od kilku dni nagłe ogłodzenie stanie się faktem. I to już jutro. Temperatury we Wrocławiu obniżą się aż o ponad 15 stopni! Będą przymrozki! Kiedy znów przyjdą ciepłe dni?

IMGW zapowiedział dla całego kraju, w tym Dolnego Śląska i Wrocławia ostrzeżenie meteorologiczne, które obejmie noc 8 maja. W tym czasie temperatury mogą spaść poniżej zera. Temperatura minimalna od 0°C do 3°C, przy gruncie spadnie nawet do -2 stopni Celsjusza. Żółty alert będzie obowiązywał od 2 nad ranem do 7 rano.

W ciągu dnia też będzie zimno. W czwartek we Wrocławiu ma być 12 stopni, w piątek - 13, weekend przyniesie nieznaczne ocieplenie i temperatury 15 stopni, ale nie jest wykluczone, że pojawią się opady deszczu. W przyszłym tygodniu temperatury podniosą się najwyżej do 16. Kiedy znów zawita do nas ciepła wiosna? Niestety dopiero w piątek, 16 maja. To właśnie wtedy termometry będą pokazywały niemal 20 stopni na plusie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/05/2025 15:18
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    c 2025-05-07 16:33:19


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości