Zapowiadane od kilku dni nagłe ogłodzenie stanie się faktem. I to już jutro. Temperatury we Wrocławiu obniżą się aż o ponad 15 stopni! Będą przymrozki! Kiedy znów przyjdą ciepłe dni?
IMGW zapowiedział dla całego kraju, w tym Dolnego Śląska i Wrocławia ostrzeżenie meteorologiczne, które obejmie noc 8 maja. W tym czasie temperatury mogą spaść poniżej zera. Temperatura minimalna od 0°C do 3°C, przy gruncie spadnie nawet do -2 stopni Celsjusza. Żółty alert będzie obowiązywał od 2 nad ranem do 7 rano.
W ciągu dnia też będzie zimno. W czwartek we Wrocławiu ma być 12 stopni, w piątek - 13, weekend przyniesie nieznaczne ocieplenie i temperatury 15 stopni, ale nie jest wykluczone, że pojawią się opady deszczu. W przyszłym tygodniu temperatury podniosą się najwyżej do 16. Kiedy znów zawita do nas ciepła wiosna? Niestety dopiero w piątek, 16 maja. To właśnie wtedy termometry będą pokazywały niemal 20 stopni na plusie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.