Reklama

Nowy budynek handlowo-usługowy. Ruszyła budowa [ZOBACZ]

17/09/2021 11:05

Przy ul. Wojanowskiej ruszyła budowa obiektu handlowo-usługowego, który będzie gotowy za rok. Można się tam spodziewać m. in. gabinetów lekarskich i sklepów.

Nowy obiekt powstaje przy skrzyżowaniu Wojanowskiej z Arbuzową, w sąsiedztwie nowego boiska i placu zabaw. Będzie jednopiętrowy - na pierwszym piętrze (600 m kw.) planowane są usługi, głównie gabinety lekarskie, a na parterze (690 m kw.) - sklepy, bez operatora spożywczego. Rozmowy z potencjalnymi najemcami dopiero się rozpoczną.


- Kładziemy nacisk na usługi medyczne ze względu na bliskość szpitala przy Fieldorfa - mówi Tomasz Marhall, wrocławski architekt i projektant budynku.


Inwestorem jest spółka MAWI, a wykonawcą - Ultranet. Budowa ruszyła kilka dni temu i potrwa rok. W planie jest m. in. utwardzenie drogi między inwestycją i sąsiednim budynkiem mieszkalnym. Zostaną tam posadzone drzewa. Przy budynku powstanie parking na kilkanaście miejsc postojowych.

Reklama

Mieszkańcy Stabłowic, dowiedziawszy się o nowej inwestycji, zaczęli domagać się... bankomatu, ponieważ na tak dużym osiedlu nie ma ani jednego. Jest szansa, że się to zmieni - inwestor nie wyklucza rozmów o najmie z bankami. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości