Reklama

Od soboty autobusy nie dojadą do pętli Aleja Piastów

29/07/2016 09:36

Budowa mostu łączącego ulicę Racławicką z aleją Piastów wkracza w kolejna fazę. W związku z tym konieczne jest wyłączenie z użytku pętli autobusowej na Oporowie.

- W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z budową ulicy Racławickiej wraz z mostem przez rzekę Ślęzę, który połączy ulicę Racławicką z aleją Piastów, od soboty planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych A, 125 i kursów nocnych linii 251 – informuje Marek Szempliński ze spółki Wrocławskie Inwestycje.


W związku z pracami autobusy ww. linii będą dojeżdżać do skrzyżowania al. Piastów z ul. Stanki, gdzie zostanie zorganizowana tymczasowa pętla.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości