Budowa mostu łączącego ulicę Racławicką z aleją Piastów wkracza w kolejna fazę. W związku z tym konieczne jest wyłączenie z użytku pętli autobusowej na Oporowie.
- W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z budową ulicy Racławickiej wraz z mostem przez rzekę Ślęzę, który połączy ulicę Racławicką z aleją Piastów, od soboty planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych A, 125 i kursów nocnych linii 251 – informuje Marek Szempliński ze spółki Wrocławskie Inwestycje.
W związku z pracami autobusy ww. linii będą dojeżdżać do skrzyżowania al. Piastów z ul. Stanki, gdzie zostanie zorganizowana tymczasowa pętla.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze