29/07/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Już niebawem szybciej przedostaniemy się z Oporowa na Krzyki i Grabiszynek. Most łączący aleję Piastów z ulicą Racławicka nabiera już kształtów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami połączenie drogowe nad rzeką Ślęzą ma zostać oddane do użytku jeszcze w tym roku. W pobliżu przeprawy powstanie nowa pętla autobusowa, gdzie swoją trasę będą kończyły m.in. linie A i 125.
Budowa mostu łączącego ulicę Racławicką z aleją Piastów Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek