Dzisiaj, 11 stycznia na moście Rędzińskim na AOW doszło do wypadku. Osobówka uderzyła w bariery ochronne. GDDKiA podaje, że ranna została jedna osoba.
Do zdarzenia doszło po godzinie 6 rano, na pasie w stronę Kudowy, między węzłem Wrocław Stadion i Wrocław Północ. Auto osobowe uderzyło w bariery ochronne, jedna osoba jest ranna. - Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej - podał nam dyżurny strażak. Ruch odbywał się pasem środkowym i lewym. Obecnie nie ma już utrudnień w ruchu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze