Uwaga kierowcy - szykuje się kolejna mglista noc! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla Wrocławia obowiązujące do piątkowego poranka. Do ranam ożemy spodziewać się gęstej mgły. Ale to nie wszystko. Możliwe są też przymrozki, a jezdnie rano mogą być śliskie!
Na Dolnym Śląsku prognozowane są gęste mgły, w zasięgu których widzialność może miejscami wynosić poniżej 200 m. Na obszarach występowania temperatury powietrza poniżej 0°C, wilgoć zawarta w powietrzu może zamarzać, lokalnie powodując śliskość dróg. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.
Ostrzeżenie IMGW jest ważne od godziny 20 w czwartek do godziny 9 w piątek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze