Reklama

Pielgrzymi ŚDM ciągle są we Wrocławiu

28/07/2016 18:23

- Posyłając pielgrzymów ŚDM dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że opuszczają oni Wrocław będąc pod wrażeniem dobra, jakiego tu doświadczyli – pisał w niedzielę na Twitterze abp. Józef Kupny, metropolita wrocławski. Jednak nie wszyscy pielgrzymi opuścili Wrocław.

W naszym mieście wciąż goszczą m.in. młodzi katolicy z Brazylii i Stanów Zjednoczonych. W czwartkowe popołudnie spotkali się na wrocławskim rynku, by wymienić się świadectwami wiary. Po pełnych emocji wystąpieniach, młodzi znaleźli czas na wspólne śpiewy i tańce.



Przypomnijmy, że w ramach towarzyszącej Światowym Dniom Młodzieży imprezy „Dni w diecezjach” w ubiegłym tygodniu we Wrocławiu gościliśmy aż 15 tys. pielgrzymów. Młodzi ludzie katolicy z 40 krajów nie tylko modlili się, ale też zwiedzali miasto i integrowali się z polską młodzieżą.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości