Wróć do artykułu

Pielgrzymi ŚDM ciągle są we Wrocławiu (ZOBACZ ZDJĘCIA)

28/07/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

- Posyłając pielgrzymów ŚDM dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że opuszczają oni Wrocław będąc pod wrażeniem dobra, jakiego tu doświadczyli – pisał w niedzielę na Twitterze abp. Józef Kupny, metropolita wrocławski. Jednak nie wszyscy pielgrzymi opuścili Wrocław. W naszym mieście wciąż goszczą m.in. młodzi katolicy z Brazylii i Stanów Zjednoczonych. W czwartkowe popołudnie spotkali się na wrocławskim rynku, by wymienić się świadectwami wiary. Po pełnych emocji wystąpieniach, młodzi znaleźli czas na wspólne śpiewy i tańce.


Autor: Bartosz Senderek

Rynek - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości