Policjanci zatrzymali 39-latka, który w ciągu dnia próbował ukraść akumulator z zaparkowanego na Różance samochodu. Okazało się, że mężczyzna miał prawie 4 promile w wydychanym powietrzu.
Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od świadka zdarzenia, który wychodząc z domu po godz. 15, zauważył mężczyznę próbującego na środku osiedla ukraść akumulator zamontowany w osobowym nissanie.
39-latek przyznał interweniującym policjantom, że planował sprzedać ukradzioną samochodową baterię na skupie złomu. Okazało się, że mężczyzna miał w wydychanym powietrzu prawie 4 promile alkoholu. Został on zatrzymany i doprowadzony do aresztu.
– O dalszym losie 39-latka zadecyduje sąd – mówi st. sierż. Krzysztof Marcjan z KMP we Wrocławiu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze