Reklama

Pijany mężczyzna próbował ukraść akumulator z samochodu

13/07/2020 09:42

Policjanci zatrzymali 39-latka, który w ciągu dnia próbował ukraść akumulator z zaparkowanego na Różance samochodu. Okazało się, że mężczyzna miał prawie 4 promile w wydychanym powietrzu.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od świadka zdarzenia, który wychodząc z domu po godz. 15, zauważył mężczyznę próbującego na środku osiedla ukraść akumulator zamontowany w osobowym nissanie.

39-latek przyznał interweniującym policjantom, że planował sprzedać ukradzioną samochodową baterię na skupie złomu. Okazało się, że mężczyzna miał w wydychanym powietrzu prawie 4 promile alkoholu. Został on zatrzymany i doprowadzony do aresztu.

– O dalszym losie 39-latka zadecyduje sąd – mówi st. sierż. Krzysztof Marcjan z KMP we Wrocławiu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości