Reklama

Pijany w sztok kierowca jechał pod prąd autostradą A4

16/11/2023 09:23

Było blisko niewyobrażalnej tragedii. W środku nocy autostratą A4 jechał pod prąd kompletnie pijany kierowca. Jak nieoficjalnie ustalił portal PulsLegnicy.pl, mężczyzna miał w organizmie około trzech promili alkoholu!

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 4 nad ranem na 81. kilometrze autostrady A4 między węzłami Złotoryja i Lubiatów, na jezdni w kierunku Legnicy i Wrocławia.


Dyżurny wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad potwierdził, że kierowca był pijany. Z powodu akcji policji, jeden pas ruchu autostrady był przez prawie godzinę zablokowany.


Wkrótce więcej informacji.


MG

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości