W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Śląska poznali potencjalnych rywali w europejskich pucharach. Wiadomo, że w pierwszym swoim meczu w ramach eliminacji do Ligi Europy zmierzą się z drużyną z Czarnogóry lub Armenii.
Zwycięzca pary Rudar Pljevlja (Czarnogóra) - Mika Asztarak (Armenia) będzie rywalem Śląska Wrocław w drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. Pierwszy mecz odbędzie się we Wrocławiu (18 lipca), natomiast rewanż tydzień później na boisku rywala. Zwycięzca tej pary będzie znany 11 lipca.
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w eliminacjach do Ligi Mistrzów, wrocławianie rywalizowali z ówczesnymi mistrzami Czarnogóry - Budućnostią Podgorica. Śląsk wygrał na wyjeździe 2:0, by u siebie przegrać 0:1 i awansować dalej.
Sporo zamieszania na wrocławskim stadionie narobili szalikowcy przyjezdnych, którzy próbowali wszczynać burdy. Z kolei kibice WKS-u w Podgoricy nie spotkali się z miłym przyjęciem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze