We wtorek PKN Orlen uruchomi na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych Michałowice przy trasie ekspresowej S8 pierwszą stację Orlen Drive. Zapewnia, że będzie to najnowocześniejsza stacja paliw w Europie.
PKN Orlen nie chce na razie zdradzać szczegółów projektu, wiadomo jedynie, że w Orlen Drive, który powstał na stacji Orlen na MOP Michałowice, będzie można płacić za paliwo i posiłki bez konieczności wysiadania z samochodu.
MOP Michałowice znajduje się przy trasie S8, w kierunku Warszawy, dwa kilometry za zjazdem na Łozinę.
Orlen Drive oficjalnie ruszy we wtorek, 23 października, w samo południe. Hasło promocyjne konceptu to "Inne stacje wysiadają".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze