Choć w ostatnich dniach pogoda za oknem przywodzi na myśl zdecydowanie jesienną aurę, to jednak lato wróci jeszcze do Wrocławia. Jak zapowiadają synoptycy, ostatni weekend wakacji ma być dość ciepły i słoneczny.
Według przewidywań meteorologów, pogoda ma się poprawić już w czwartek. Temperatura wzrośnie i może wynosić do 23 stopni Celsjusza. Chmury mają w końcu odejść, a niebo przejaśni się całkowicie i będzie można cieszyć się z wielu promieni słońca.
Jeszcze cieplej zrobi się w piątek. Tego dnia termometry mają pokazywać nawet do 24-25 kresek na plusie. Znów będzie sporo słońca, choć zachmurzenie będzie większe. Na szczęście nie powinno jednak padać.
Ostatni weekend tegorocznych letnich wakacji można będzie spędzić na świeżym powietrzu. Według prognoz, w sobotę temperatura wyniesie w stolicy Dolnego Śląska około 25 stopni. Będzie też bardzo słonecznie, choć niewykluczone, że nie bez deszczu.
W niedzielę podobna temperatura, jak w piątek i sobotę. Na ten dzień synoptycy zapowiadają jednak burze z deszczem. Nocami temperatura ma wahać się od 9 do 14 stopni Celsjusza.
Niestety meteorolodzy mają też złą wiadomości dla wszystkich uczniów, którzy wybierają się w poniedziałek, 1 września, do szkoły. Przywita ich jesienna aura i opady deszczu, które utrzymają się również we wtorek. Znacznie się ochłodzi i termometry we Wrocławiu mają wtedy pokazywać tylko od 15 do 19 kresek powyżej zera.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze