Wrocławski policjant, podinsp. Wojciech Żmija nie miał sobie równych na najbardziej prestiżowym turnieju karate w Polsce. W ubiegły weekend funkcjonariusz dolnośląskiej policji wygrał kategorię ciężką Masters kumite full kontakt na XVII Mistrzostwach Seniorów Open i Kata.
Podinsp. Wojciech Żmija jako jedyny zawodnik turnieju wszystkie swoje walki zwyciężył przed regulaminowym czasem. Walkę ćwierćfinałową, półfinałową i finałową skończył przez ippon, zadając przeciwnikom ciosy uniemożliwiające im dalszą walkę.
W Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin wzięło udział ponad 250 zawodników z 70 klubów z całej Polski, w tym medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze