Reklama

Policjant z Wrocławia najlepszy na mistrzostwach Polski w karate

24/10/2016 14:15

Wrocławski policjant, podinsp. Wojciech Żmija nie miał sobie równych na najbardziej prestiżowym turnieju karate w Polsce. W ubiegły weekend funkcjonariusz dolnośląskiej policji wygrał kategorię ciężką Masters kumite full kontakt na XVII Mistrzostwach Seniorów Open i Kata.

Podinsp. Wojciech Żmija jako jedyny zawodnik turnieju wszystkie swoje walki zwyciężył przed regulaminowym czasem. Walkę ćwierćfinałową, półfinałową i finałową skończył przez ippon, zadając przeciwnikom ciosy uniemożliwiające im dalszą walkę.


W Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin wzięło udział ponad 250 zawodników z 70 klubów z całej Polski, w tym medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości