Reklama

Poszukiwany za pobicie i kradzieże w rękach policjantów [WIDEO]

09/06/2020 14:30

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 34-latek jest podejrzewany o pobicie jednego z mieszkańców Wrocławia i kradzieże rowerów. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do zatrzymania doszło w jednym z prywatnych mieszkań na terenie Ołbina.


– 34-latek był poszukiwany listem gończym i wystawiono na niego nakaz doprowadzenia do aresztu, w celu odbycia kary blisko 2 lat pozbawienia wolności – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z KMP we Wrocławiu.


Funkcjonariusze potwierdzili, że mężczyzna jest odpowiedzialny za kradzież co najmniej 16 rowerów na terenie miasta.


– W związku z zasądzonymi wcześniej karami, spędzi teraz w areszcie blisko dwa lata., Odpowie też za pobicie jednego z mieszkańców Wrocławia, którego dopuścił się na przełomie ostatniego miesiąca – dodaje Dutkowiak.

Reklama

Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości