Dzisiaj, na dolnośląskim odcinku autostrady A4 doszło do poważnego wypadku dwóch ciężarówek. Jeden z kierowców w ciężkim stanie trafił do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.
W poniedziałek, 27 listopada około godziny 20 służby zostały zadysponowane na 178. kilometr autostrady A4. Na pasie w kierunku Wrocławia jedna z ciężarówek najechała na tył drugiej.
- W wyniku uderzenia kabina samochodu została mocno rozbita. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego, przez kilkadziesiąt minut walczyli, aby uwolnić poszkodowanego kierowcę, który w stanie ciężkim trafił do karetki pogotowia ratunkowego - podaje portal olawa24.pl.
Objazd wytyczono m.in. przez Brzezimierz. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 23.
Szczegóły i zdjęcia - olawa24.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze